نماد اعتماد

ورود


عضویت در سایت

بانک ملت

BPMLogo.png

تبلیغات رایگان

هالوکور

سیستم پیش ساخته بتنی با سقف های هالوکور یکی از روشهائی است مورد استفاده قرار میگیرد.مشخصه بارز این سیستم سهولت و سرعت اجرا و در نتیجه کاهش فاصله زمانی میان سرمایه گذاری تا بهره برداری است.با توجه به تولید قطعات در کارخانه کیفیت ساخت آنها نسبت به قطعات بتنی تولید شده در کارگاه بالاتر بوده و از نظر زمان اجرا نیز به نسبت به سیستم های متداول سریع تر است. در سیستم پیش ساخته بتنی از قاب های ساختمانی ساده برای باربری ثقلی و از مهاربندی یا دیوار برشی بتن مسلح درجا یا دیوار برشی پیش ساخته برای باربری جانبی سازه استفاده می شود. در این روش امکان استفاده از قاب خمشی با اتصالات گیردار (صلب) نیز وجود دارد که در این صورت نیروهای ثقلی و جانبی هر دو توسط قاب خمشی تحمل می شوند.
با توجه به اینکه قطعات سازه ای سیستم پیش ساخته بتنی در کارخانه تولید می شوند، همواره استفاده از چنین روشی مستلزم وجود کارخانه تولید کننده و ظرفیت کافی برای تولید قطعات مورد نظر است، از سوی دیگر این سیستم یک روش مطلوب از نظر زمان و هزینه قابل استفاده است.صنایع بتن پیش تنیده ایران بزرگترین و میشرفته ترین تولید کننده هالو کور در کشور


شماره تماس : 02632736958 - 09125667817


تاریخ درج آگهی: ۱۹-۰۹-۱۳۹۶

Leave a Reply

تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.

Copyright © 2014 Search-result Company. All Rights Reserved

Design By: arbi-design